Portbagaj Front Runner Slimline II Hilux N50/N60/N70 4th Gen (1984-1988)
Front Runner
  • Clasa produs: 10-12.5
  • Cod produs: GTC-KRTH001L
  • Greutate: 25.90 kg
  • Garantie: 60 luni
  • Pretul include TVA.
Acest kit portbagaj plafon Slimline II de dimensiune completă, cu lungimea de 1358mm/53.5'', pentru transport marfă, destinat Toyota Hilux (1984-1988), conține platforma Slimline II și deflectorul de vânt, precum și 4 picioare de montare pe jgheab pentru fixarea tăvii pe vehicul.
Se instalează ușor, fără a fi necesară găurirea.
- 2x LASS102 - No 2 Leg 130mm (Pair)
- 1x RRSTD07 - SLII Tray - 1255mm(W)X1358mm(L)
Material utilizat:
- Aluminiu T6 acoperit cu pulbere epoxidică neagră
- Oțel de înaltă rezistență
Canalele în T de pe partea superioară și inferioară a traverselor platformei portbagajului și a profilelor laterale sunt compatibile cu șuruburi standard de 8mm.
Pentru a determina înălțimea aproximativă de la plafonul vehiculului până la partea superioară a portbagajului plafon Slimline II, adăugați înălțimea platformei Slimline II (50mm/2'') la înălțimea piciorului sau a piciorului Grab-on menționată mai sus.
Dacă kitul dvs. de portbagaj plafon Slimline II folosește picioare, adăugați înălțimea platformei Slimline II (50mm/2'') la înălțimea picioarelor pentru a determina înălțimea portbagajului față de jgheaburile vehiculului.
Dacă kitul dvs. de portbagaj plafon Slimline II folosește șine pentru picioare, adăugați înălțimea platformei Slimline II (50mm/2'') la înălțimea șinelor pentru picioare pentru a determina înălțimea portbagajului față de punctul cel mai înalt al plafonului vehiculului.
Dimensiuni colet:
- Lățime: 450mm (18'')
- Lungime: 1730mm (68'')
- Înălțime: 140mm (6'')